Cannibal w kolorach limitowanych

Cannibal w kolorach limitowanych

Tej gumy żadnemu spinningiście nie trzeba przedstawiać ani polecać. Można powiedzieć że to żywa legenda, która gości na wszystkich łowiskach i łowi wszystkie ryby drapieżne. Wychodząc naprzeciwko tak wielkiemu zainteresowaniu tą przynętą, marka Savage Gear co jakiś czas wypuszcza dodatkowe, limitowane kolory lub rozmiary tej przynęty. I tym razem zaoferowała coś specjalnego. 4 niepowtarzalne kolory które miały przyjemność już w roku ubiegłym pokazać swoją wartość nad wodami, zasiliły polskie sklepy wędkarskie.

Burbot Firetiger

Burbot Golden Ambulance

Blue Pink Smolt UV

Olive Smolt UV

Każda z gum występuje w pięciu popularnych rozmiarach: 6,8 / 8 / 10 / 12,5 / 15 cm. Kombinacje barw nie są tutaj przypadkowe i sprawdzą się zarówno w czystych jak i brudnych wodach, podczas słońca jak w pochmurne dni. Przynęta dedykowana jest szczupakom i sandaczom, ale pozostałe drapieżniki także bez trudu dają się oszukać na gumę Cannibal.

Myślę sobie że czasem zabieram nad wodę za dużo gum. I o ile po weryfikacji wiele z czystym sumieniem mógłbym zostawić w domu, tak te cztery kolory towarzyszą mi na każdej sandaczowej i szczupakowej wyprawie. Po prostu trzeba je mieć…

Warto przeczytać: